Вирус для браузера от МВС Украины, с указанием фамилии и имени

Вирус для браузера от МВС Украины, с указанием фамилии и имени

реклама

После серфинга в Интернете, внезапно появился сайт, при этом при каждом включении компьютера он открывается в браузере и его нельзя закрыть. Сайт пытается «развести» пользователя на деньги, а для достоверности, обращается по имени и фамилии, а также указывает город. В общем мошенники становятся все более продвинутыми и уже ссылаются на нормативную базу:

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

Вами був порушений Закон!

Постанова 73 АК № 718452747 від 27.09.2014

Шановний(а) Иванов Иванович

Доводимо до Вашої уваги наступну інформацію:

МВС України було виявлено використання вашого комп’ютера з протиправною метою, а саме — перегляд та копіювання матеріалів,що містять елементи педофілії, насильства і гей-порно.

Такі дії містять в собі склад адміністративного правопорушення передбаченого ст. 301 ККУ і тягнуть за собою накладення адміністративного стягнення у розмірі від 800 до 8000 грн, а в разі ухилення від сплати штрафу — кримінальну відповідальність за ст. 212 Кримінального кодексу України, в порядку, передбаченому ст. 31 КПК України.

Постановою по справі про адміністративне правопорушення серія 73 АК № 718452747 від 27.09.2014 на Вас накладено адміністративний штраф у розмірі 1500 гривень. Оплату штрафу Ви можете провести в будь-якому терміналі оплати мобільного зв’язку (розділ «Електронні гроші»- Єдиний гаманець Wallet One), а так саме в терміналах самообслуговування ПриватБанку шляхом перерахування суми стягнення на спеціальний рахунок платіжної системи Wallet One (Єдиний гаманець) №128274933938

реклама

Після оплати штрафу на протязі доби Ви отримаєте повідомлення про успішну сплату штрафу та код розблокування, який необхідно ввести у поле нижче. У разі відмови від сплати штрафу — на підставі ч.2 ст. 41 КАС України і ст.31 КПК України — матеріали справи будуть передані до прокуратури для прийняття рішення щодо порушення кримінальної справи за фактом вчинення злочину передбаченого ст. 301 КК України, а до місця Вашого проживання буде негайно направлена слідчо-оперативна група для Вашого затримання!.

(1) Постанова згенерована автоматично роботом по виявленню порушень, пов’язаних з переглядом та копіювання матеріалів,що містять елементи педофілії, насильства і гей-порно.

(2) На оплату штрафу Вам відведено 12 годин

Оплата за допомогою терміналів Приватбанку

У терміналі оберіть «Оплата послуг» ==> «Телекомунікації»==>»Інтернет». Вибрати «Диджитал Пеймент Систем ООО». (Єдиний Гаманець) Набрати спеціальний гаманець №128274933938

Внести купюри у приймач та натиснути «сплатити».

На протязі доби Ви отримаєте повідомлення про успішну сплату штрафу та код розблокування.

Сума до сплати: 1500 грн

*Увага! Термінал може стягувати додаткову комісію.

Код для розблокування

Удаление вируса

  • Исправление ярлыка браузера, после внедрения в компьютер, вирус меняет пусть к исполняемому файлу на 1.bat
  • Выполните анализ и очистку с помощью программы Ccleaner
  • Почистите автозагрузку.

Для того что бы обезопасить себя в будущем, от подобного рода вирусов-вымогателей, рекомендуем установить программу Adguard антибаннер.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.