TOP 10 Мифов о игровых автоматах

TOP 10 Мифов о игровых автоматах

реклама

Професійні або гравці-аматори, можуть бути дуже забобонними, коли справа доходить до азартних ігор. Кожна людина має свої власні системи, прийоми і стратегії, яким він звик довіряти. Проте, ігрові автомати, як і інші сторони життя, заповнені міськими легендами та іншої дезінформацією.

Є такі міфи про ігрові автомати ігри, що деякі гравці досі сліпо вірять, незалежно від того, новий ви гравець або вже ветеран грального бізнесу. Ось деякі факти, які ви повинні знати, перш ніж йти натискати на кнопки.

Міф № 1 — Якщо гравець сильно і різко натискає на кнопку, то автомат відразу дасть вам виграш або збільшить шанси на перемогу.

Це не відповідає дійсності. Виплата ігрових автоматів генерується випадковим чином за допомогою комп’ютера, так що це не має значення, від сили тиску на кнопку. Ваші шанси на виграш будуть однакові.

Міф № 2 — ігрові автомати, які давно не видавали великий куш, обов’язково скоро «виплюне» його.

Ігровий автомат слідуючи командам генератора випадкових чисел видає джек-пот абсолютно випадково. Також велика ймовірність що два великих виграшу будуть видані в дуже короткий період часу. Або дуже довго апарат не буде давати практично нічого.

Міф № 3 — Якщо гравець досить довго грає на одному слоті і вивчає його результати, він можуть з’ясувати, шаблон поведінки машини і визначити коли ймовірність виграшу. Або він буде знати на які клавіші натискати в тому чи іншому бонус.

Так само, як і міф описаному вище, це судження невірно.

Міф № 4 — Чим більше гравець засовує грошей в ігровий автомат, тим більше він збільшує свої шанси на перемогу.

Кількість купюр, які ви ставите в машину впливає тільки на суму ваших кредитів, а не шансів на перемогу.

реклама

Міф № 5 — Казино змінює настройки програми, щоб дати більше виграшів у вихідні дні і навпаки.

Абсолютно не відповідає дійсності. Слот виробник встановлює відсоток виплат на конкретній грі, помістивши чіпом з закладеними установками (прошивкою). Постійне перепрограмування приносить великі труднощі і незручність.

Міф № 6 — Якщо автомат показує, на барабанах символи джек-поту, то гравець дуже близько до його випадання і просто потрібно кілька ігор.

Це ще один міф. Гравець може в кінцевому підсумку провести на цій машині від одного тижня до декількох місяців, щоб побачити заповітний джек-пот. Який природно не окупить всіх вкладень. Генератор випадкових чисел влаштований так, що кожен спін не має ніякого відношення до наступного розташуванню знаків.

Міф № 7 — Якщо гравець грає більш ніж на одному автоматі одночасно, то його шанси на виграш збільшуються.

Не зовсім так. Шанси гравця на перемогу, так само як і на програш, на кожній машині однакові. Це не дає ніяких переваг. Все це дозволить тільки швидше розлучитися зі своїми грошиками.

Міф № 8 — Якщо ігровий автомат тільки що багато видав, то на ньому більше не варто грати якийсь час.

Абсолютно невірно. Шанси ігрових автоматів будуть точно такі ж, як вони були до знімання. Цілком можливо (і відбувалося не раз на самом деле), що ще один великий куш буде слідувати відразу.

Міф № 9 — Виграш залежить від того як ви внесли кредит на рахунок — грошима або оператор ключем нарахував кредити.

Абсолютно не важливо. Ваші шанси будуть рівні.

Міф № 10 — Якщо купити в інтернеті збірник секретів ігрових автоматів за п’ять доларів, то ви завжди будете вигравати.

Будьте розумними. Виграти можна, тільки якщо внести зміну в програму — записати баг в мікросхему.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.